The Great Gatsby Ballet

Танці
16 квітня 2018, Пн. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
280 - 3500 грн.
280 - 3500 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Балет-сенсація, який підкорив світ, The Great Gatsby Ballet повертається до України після успішного європейського турне!

Виставу побачать глядачі Києва, Одеси, Харкова та Дніпра - 16, 17, 19 і 20 квітня. Після цього балет на два роки відправиться у світове турне США, Канадою, Китаєм і Європою.

Довга перерва The Great Gatsby Ballet в Україні планувалася після виступів у 2017 році, але неймовірний ажіотаж, аншлаги в залах Києва, Одеси, Харкова та Дніпра, численні прохання глядачів надихнули команду Гетсбі на організацію всеукраїнського туру у 2018 році. Організатори готують нові яскраві костюми та найсильніший склад танцівників.

Аншлаги на головних європейських майданчиках знову доводять: балет «Великий Гетсбі» - найуспішніший і найамбітніший балетний проект в історії незалежної України, який не має аналогів у світі!

Із моменту створення The Great Gatsbу Ballet в 2014 році вистава була представлена у понад 30 містах Європи. Її побачили більше 60 000 глядачів! Понад 100 захоплених критичних оглядів у медіа США, Франції, Казахстану, Німеччини, Білорусі, Іспанії, Литви, Латвії, Хорватії, Сербії, Молдови, України роблять цей проект медійно затребуваним у масштабах всього світу!

Над проектом працював міжнародний склад: один з найбільш затребуваних хореографів сучасності за версією The New York Times Дуайт Роден (США), зірковий музичний продюсер Костянтин Меладзе і видатний сучасний композитор Юрій Шепета.

Незмінним солістом і художнім керівником постановки є Денис Матвієнко - найтитулованіший український танцівник, єдиний у світі володар чотирьох гран-прі міжнародних конкурсів. Його називають Баришниковим, Нуреєвим і Годуновим в одній особі. Запрошений соліст кращих світових театрів від Токіо до Парижа і Нью Йорка.

Найбільш неординарне сприйняття і виконання ролі Маєра Вульфшайма, без сумнівів, належить Кліффорду Вільямсу - знаменитому танцівнику з США, солісту Complexions Contemporary Ballet, запрошеному гостю і судді телешоу So You Think You Can Dance.

Також у постановці зайняті Катерина Кальченко - солістка Одеського театру опери та балету, лауреат Міжнародного конкурсу балету ім. Сержа Лифаря, Артур Гаспар - чудовий танцівник, відомий співпрацею з Мадонною і модними брендами Dolce and Gabbana, Dsquared, запрошений соліст Національної опери України, а також інші зіркові солісти: Станіслав Скринник, Іван Журавльов, Катерина Алаєва.