Nothing But Thieves

Концерти Рок
10 квітня 2018, Вт. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
2200 грн.
2200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Nothing But Thieves?

1. Дізнатись, наскільки потужнішим став вокал Конора Мейсона.
2. Почути й підспівувати трекам із нового альбому, який ми слухаємо over and over and over and over again.
3. Відвідати довгоочікуваний концерт «крадіїв» не в межах фестивалів, а в зручний час і в затишному місці.

Солдаутами відзначено вже більшість концертів світового туру NBT, поспішай забрати свій квиточок - і ти вже майже там!

10 квітня в Києві вперше відбудеться сольний концерт Nothing But Thieves! Хлопці презентують нову платівку Broken Machine.

Британська група Nothing But Thieves випустила свій перший альбом у 2015 році, але вже встигла побувати на розігріві в Muse, Arcade Fire і виступити в Україні на U-Park Festival і Atlas Weekend. Також музиканти були викриті в зйомках своїх відео в Києві. У кліпах Sorry і Amsterdam ясно впізнаються рідні горизонти.

Відносно назви, Broken Machine альбом дуже продуманий і цілісний. Тема «зламаної машини» переноситься в релігію, політику, соціальне й особисте життя. Наприклад, у піснях I Was Just a Kid та I'm Not Made by Design музиканти задаються питанням існування Бога, натякаючи на те, що релігія – одна велика вигадка.

Сильна, багатогранна і концептуальна платівка. У цьому заслуга й продюсера Майка Кроссі (Twenty One Pilots і Arctic Monkeys), який знає свою справу й підтверджує свій статус. Та заслуга самої групи, яка серйозно підійшла до роботи й уникла відомого «синдрому другого альбому». Цього разу їх це оминуло. Вже за перші тижні продажів Broken Machine злетів на друге місце в британському альбомному чарті. Очевидно, що такий реліз не можна пропустити.